ENDERMOLOGIE® w Diana Spa !!!

Metoda ENDERMOLOGIE® została uznana w Polsce i na świecie za jedną z najskuteczniejszych metod walki z cellulitem oraz redukcją tkanki tłuszczowej i kształtowaniem sylwetki.
Dowodem na to jest 25 letnie doświadczenie firmy LPG® i badania naukowe, które to potwierdzają.
Najnowsze urządzenie CELLU M6® KEYMODULE [2], które nabyliśmy z myślą o Naszych Klientach, oferuje zabiegi na ciało jak również na twarz, szyję, dekolt i biust.
W procesie mechanizacji i technice LPG® budzimy śpiące komórki reaktywując ich naturalne mechanizmy do produkcji włókien kolagenowych i elastynowych, dzięki czemu ENDERMOLOGIA® skutecznie walczy z objawami starzenia się skóry.
Po serii zabiegów możemy oczekiwać nie tylko redukcji cellulitu i objętości ciała, ale również gładkiej i jędrnej, pełnej blasku skóry.


Za pomocą naszego urządzenia wykonujemy następujące zabiegi
LIPOMASSAGE™ - zabiegi na ciało

WYSZCZUPLANIE - stymulacja od podstaw, poprzez receptory "beta" przyczyniające się do rozkładu i usuwania kwasów tłuszczowych uaktywniając lipolizę.

UJĘDRNIANIE - stymulacja fibroblastów, która wzmacnia sieć włókien kolagenowych i elastyny.

MODELOWANIE SYLWETKI - rozluźnienie struktury tkanki objętej cellulitem, rozciągnięcie obkurczonych przegród pomiędzy zrazikami tłuszczowymi (wygładzanie skóry) umożliwiając znaczne przyśpieszenie mikrokrążenia.ENDERMOLIFT™ - zabieg na twarz, który pobudza fibroblasty, poprzez stymulację komórek, do odbudowy włókien kolagenowych i elastynowych. W konsekwencji, uzyskujemy doskonałe efekty w redukcji zmarszczek. Skóra jest ujędrniona, zagęszczona przy jednoczesnym osiągnięciu efektu wyszczuplenia (okolice brody, policzki).

Dla osób, które cierpią na zastoje wody, opuchliznę (np. w okolicach oczu - cienie pod oczami), szczególnie polecamy drenaż naszym urządzeniem.


Każdy zabieg trwa około 35 minut. Zabiegi dają przyjemne uczucie komfortu i odprężenia, poprawiają samopoczucie i kondycję fizyczną pacjentów. Zabiegi wykonywane są w serii.
Aby uzyskać optymalne rezultaty proponowana jest seria 15 zabiegów.
W początkowej fazie serii, zabiegi przeprowadzane są dwa razy a w późniejszych etapach – raz w tygodniu.
W czasie zabiegu każdy pacjent zakłada na siebie specjalny kostium, który umożliwia podciśnieniową metodę pracy głowicy urządzenia.
Po wykonanej serii należy kontynuować terapię zaczynając kolejną serię lub robiąc zabiegi przypominające 1 raz w miesiącu, co zapobiega możliwości powrotu stanu naszego ciała z przed terapii.
W czasie trwania kuracji zalecane jest przestrzeganie zasad zdrowego odżywiania, lekka gimnastyka oraz w celu uzyskania pełnego efektu drenującego wypijanie ok. 2,5 l wody dziennie.


ENDERMOLOGIE® jest zabiegiem w 100% nieinwazyjnym i bezpiecznym, a także co bardzo ważne bezbolesnym . Nasze urządzenie umożliwia pełną ofertę zabiegów przez rozbudowane moduły dostępnych funkcji i programów. Rozpoczęcie serii zabiegów z naszym urządzeniem powoduje rozpoczęcie nowego stylu życia.

ZAPRASZAMY !
           powrót >>>>>>
KONTAKT
Wszystkie prawa zastrzeżone © DianaSpa